POLİTİKAMIZ
_____________________________________________________________________________________
UZMAN DOKTOR OSGB

Kalite Değerlerimiz
____________________________________________________________________________

Vizyonumuz; Türkiye genelinde iş sağlığı ve güvenliği alanında lider, yenilikçi, seçkin, en çok tercih edilen ve önerilen kuruluş olmak.

Misyonumuz; Hizmet verdiğimiz kuruluşların büyük küçük demeden ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak güncel mevzuatın gereklilikleri konusunda kuruluşlara danışmanlık ve çözüm ortaklığı yapmak, çağdaş yöntemler kullanarak Türkiye' de iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gelişmesine katkı sağlamak.

Değerlerimiz; İşimize olan tutkumuz, doğruluk bilincimiz, girişimci ve yenilikçi ruhumuz sayesinde vizyonumuzu daima korumaya özen göstermekteyiz. Bu değerler yaptığımız tüm işlerde bize rehberlik ederek kuruluşumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.
UZMAN DOKTOR OSGB firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında deneyimli uzman kadrosuyla etik değerler çerçevesinde tam mevzuata uyumlu  bir şekilde uygun ekonomik fiyatlarla yanında olmaktır.
Risk Almaya Değmez !
Bizi arayın. Ön çalışmamızı yapıp
Size en uygun çözümleri sunalım..
----------------------------
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği
01 Temmuz 2016 tarihi itibariyle istisnasız tüm iş ve işyerleri iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerine uymak zorundadır. Tekrar erteleme yok.


Anasayfa       |      Hizmetlerimiz     |       Mevzuat      |     Hakkımızda     |      İletişimİş Güvenliği Uzmanı İle Çalışmamak

10'dan az çalışan az tehlikeli 2603 TL/her ay
10-49 çalışan az tehlikeli 2603 TL/her ay
50 ve daha fazla çalışan az tehlikeli 3904 TL/ her ay

___________________________________

İş Yeri Hekimi İle Çalışmamak

10'dan az çalışan az tehlikeli 6511 TL/her ay
10-49 çalışan az tehlikeli 6511 TL/her ay
50 ve daha fazla çalışan az tehlikeli 9766 TL/ her ay